fbpx

Jaki jest koszt strony internetowej?

Ile kosztuje strona internetowa? Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi, bo też i cena uzależniona jest od wielu czynników. Dobrą analogią jest tutaj poszukiwanie wymarzonego domu lub mieszkania. Nieruchomość z rynku wtórnego, do generalnego remontu może być stosunkowo tania. Jeśli jednak zawęzimy kryteria do mieszkań nowych, to ceny z pewnością  wzrosną. A jeśli do wymagań dorzucimy miejsce parkingowe, piwnicę albo kominek – ceny mogą naprawdę poszybować. Podobnie jest ze stronami www.

Tym serwisu www, stopień jego rozbudowania, wykorzystany silnik (CMS), wielojęzyczność, funkcjonalność sklepu – te elementy moga znaczoąco wpłynąć na koszt stworzenia strony internetowej. Być może zaskoczy Cię fakt, że przeważnie najdroższe elementy strony www są ukryte na jej zapleczu administracyjnym. To właśnie pod stronie „admina” kryc się może prawdziwa siła strony internetowej. 

Aby rozpocząć poszukiwanie wykonawcy strony wwww, musisz najpierw określić swoje potrzeby. Nie wszyscy uzytkownicy potrzebują zaawansowanego silnika który umożliwi im własnoręczne zarządzanie stroną. Być może ty potrzebujesz tylko prostej wizytówki, która z pewnością będzie tańsza. Jeżeli jednak chcesz aktywnie promować swój serwis, chcesz dbać o jego rozwój oraz o jego pozycję w wyszukiwarkach – powinieneś regularnie uaktualniać swpją stronę internetową, zasilając ja nowymi treściami. To zaś wymaga strony opartej o CMS, który w prosty sposób umożliwi Ci poprawianie i dodawanie nowych tekstów, aktualności czy zdjęć. 

Obecnie najpopularniejszym CMS na świecie jest WordPress – już ponad 30% wszystkich stron internetowych opartych jest o ten system. CMS WordPress jedt rozwijany od wielu lat, daje ogromne możliwości używania wszelakich rozszerzeń, dzięki czemu na tym samym silniku uruchomić można zarówno prostą stronę www, jak i duży sklep internetowy. 

Poznaj szczegóły kosztu strony internetowej

Wypełnij formularz, a w ciągu 48 godzin skontaktuję się z Tobą i przedstawię wycenę strony WWW.

Zaznacz, jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności
System rezerwacjiModuł kalkulatora lub wycenyDodatkowe formularzeSklep internetowy