Jaki jest koszt strony internetowej?

zadzwoń: tel. 513 102 872

…lub wypełnij formularz, a w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wycenę strony WWW.

Zaznacz, jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności
System rezerwacjiModuł kalkulatora lub wycenyDodatkowe formularzeIntegracja z AllegroIntegracja płatności internetowych

Nasza oferta programistyczna dopasowywana jest do obecnych potrzeb rynku, dlatego nie mogło zabraknąć w niej jednej z najpopularniejszych wtyczek do sprzedaży internetowej w CMS WordPress, jaką jest sklep WooCommerce. Główną zaletą wtyczki sklepowej jest jej pełna funkcjonalność polegająca na możliwości jej perfekcyjnego zintegrowania zarówno z prowadzoną stroną WordPress, jak i wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Wtyczka ta to znakomite narzędzie pracy dla firm prowadzących zaawansowane kampanie marketingowe w sieci. Niezwykle ważnymi zaletami sklepu na wtyczce WooCommerce jest nie tylko komfort i gwarancja wygody zakupów ale przede wszystkich ich bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem rozwiązań opartych o ten system jest łatwość w obsłudze oraz niska cena. System ten rekomendowany jest przede wszystkim dla początkujących sprzedawców online, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WooCommerce. Łatwo go stworzyć oraz obsługiwać. Niewątpliwym atutem jest również szybkość działania systemu.

Popularność sklepów internetowych opartych o WooCommerce spowodowana jest łatwością sprzedaży produktów, administracji sklepem oraz możliwością modyfikacji i rozwoju. W sklepie stworzonym przez nas możesz sprzedawać produkty fizyczne i wirtualne (cyfrowe), a dzięki wielości rozszerzeń i ich opcji, możemy sklep dostosować do każdej funkcji, rodzaju płatności i wysyłki.

Tworząc dla Ciebie sklep oparty o WooCommerce otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz, aby prowadzić własny sklep internetowy. Platforma WooCommerce zapewnia pełną integrację z systemami płatności, wysyłkami, statystykami sprzedaży itd. WooCommerce daje Ci pełną kontrolę nad sklepem od podatków, przez stany magazynowe, do nadzorowania kont klientów. Możesz dodać i usunąć rozszerzenia, zmienić wygląd i ustawienia.

WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą eCommerce do budowania biznesu i sklepów internetowych.

Ile kosztuje strona internetowa? Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi, bo też i cena uzależniona jest od wielu czynników. Dobrą analogią jest tutaj poszukiwanie wymarzonego domu lub mieszkania. Nieruchomość z rynku wtórnego, do generalnego remontu może być stosunkowo tania. Jeśli jednak zawęzimy kryteria do mieszkań nowych, to ceny z pewnością  wzrosną. A jeśli do wymagań dorzucimy miejsce parkingowe, piwnicę albo kominek – ceny mogą naprawdę poszybować. Podobnie jest ze stronami www.

Tym serwisu www, stopień jego rozbudowania, wykorzystany silnik (CMS), wielojęzyczność, funkcjonalność sklepu – te elementy moga znaczoąco wpłynąć na koszt stworzenia strony internetowej. Być może zaskoczy Cię fakt, że przeważnie najdroższe elementy strony www są ukryte na jej zapleczu administracyjnym. To właśnie pod stronie „admina” kryc się może prawdziwa siła strony internetowej. 

Aby rozpocząć poszukiwanie wykonawcy strony wwww, musisz najpierw określić swoje potrzeby. Nie wszyscy uzytkownicy potrzebują zaawansowanego silnika który umożliwi im własnoręczne zarządzanie stroną. Być może ty potrzebujesz tylko prostej wizytówki, która z pewnością będzie tańsza. Jeżeli jednak chcesz aktywnie promować swój serwis, chcesz dbać o jego rozwój oraz o jego pozycję w wyszukiwarkach – powinieneś regularnie uaktualniać swpją stronę internetową, zasilając ja nowymi treściami. To zaś wymaga strony opartej o CMS, który w prosty sposób umożliwi Ci poprawianie i dodawanie nowych tekstów, aktualności czy zdjęć. 

Obecnie najpopularniejszym CMS na świecie jest WordPress – już ponad 30% wszystkich stron internetowych opartych jest o ten system. CMS WordPress jedt rozwijany od wielu lat, daje ogromne możliwości używania wszelakich rozszerzeń, dzięki czemu na tym samym silniku uruchomić można zarówno prostą stronę www, jak i duży sklep internetowy.