O naszej firmie

Studio 1209 założone przez Bolka Wanata – grafika z ponad 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu stron www i zaawansowanej grafiki komputerowej. Na przestrzeni tych lat przekonaliśmy setki osób, że w tej w tworzeniu stron internetowych czujemy się jak ryba w wodzie. Jako doświadczeni specjaliści proponujemy optymalne rozwiązania i strategie działania, ale nie mamy przy tym problemu z uwzględnieniem wskazówek, próśb czy wytycznych osób, które nam zaufały.

Chwytamy w lot, czego potrzebuje klient, posiadamy otwarte, pełne pomysłów głowy i jesteśmy zawsze chętni do działania na najwyższym poziomie. Lubimy to, co robimy, więc dla stworzenia dobrego projektu gotowi jesteśmy dużo poświęcić. Nie znosimy nudy, powtarzalności i utartych schematów. Kreatywność, elastyczność, energia i profesjonalizm są tym, co nas zdecydowanie wyróżnia. Jesteśmy twórczy ale także odpowiedzialni i obowiązkowi. Pamiętamy, jak ważny jest czas działania i terminowość.

Podczas pracy dbamy o najdrobniejsze szczegóły – zarówno techniczne, jak i wizualne – by efekt końcowy był nie tylko dopięty na ostatni guzik, ale przede wszystkim skuteczny. Na każdym etapie działania pamiętamy o tym, że zadowolenie klientów to nasz podstawowy cel.

Wśród naszych największych atutów znajduje się nie tylko profesjonalna obsługa i nieszablonowe pomysły, ale również szybka realizacja oraz korzystne ceny wszystkich usług. Tworzymy projekty skrojone na potrzeby i możliwości zarówno małych, jak i ogromnych firm, każdemu z klientów proponując atrakcyjne warunki współpracy.

Od wielu lat stale współpracujemy ze sprawdzonym gronem specjalistów i podwykonawców. Dzięki wypracowanemu przez ten czas systemowi działania wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, profesjonalnie i na czas. Jeśli masz pytania, zgłoś się. Każdemu odpowiadamy jak najszybciej to możliwe! Zapraszamy – dołączając do grona naszych klientów, dostajesz gwarancję profesjonalnej, owocnej i otwartej współpracy.