Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Realizacja stron internetowych

Podstawową zaletą stron internetowych budowanych przez nas jest ich responsywność. Oznacza to, że strona automatycznie dopasowuje się do dowolnego urządzenia i ekranu – niezależnie od tego czy jest to ekran smartfona, tabletu czy komputera stacjonarnego. Szczególnie dziś jest to niezwykle ważne, gdyż już ponad 40% całego ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Zamawiając stronę internetową w naszym Studiu masz pewność, że Twój serwis będzie dobrze wyglądał na każdym ekranie!

Obsługa stron internetowych

Szukasz pomocy przy aktualizacji strony, chcesz odpowiednio zabezpieczyć dane, a może potrzebujesz unowocześnić swój portal? Oszczędź swój czas i powierz nam profesjonalną obsługę administracyjną Twojej strony internetowej. Stworzenie serwisu www to tak naprawdę dopiero pierwszy krok. Każda witryna wymaga bowiem regularnej aktualizacji: uzupełniania aktualności, dokonywania zmian w cenniku, produktach czy usługach firmy. Bardzo powszechnie popełnianym błędem jest pozostawianie portalu samego sobie, co na ogół kończy się ogromnym spadkiem popularności. Nasza pomoc w bieżącej obsłudze stron internetowych to najlepsze rozwiązanie dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które z różnych powodów nie mogą samodzielnie zająć się kwestiami administracyjnymi witryny.

Usługi które są oferowane przez nas w zakresie obsługi stron internetowych:

  • Codzienne kopie bezpieczeństwa
  • Stała ochrona antywirusowa strony
  • Aktualizacja systemu CMS oraz zainstalowanych wtyczek
  • Aktualizacja treści
  • Rozbudowywanie stron o nowe działy, galerie lub podstrony,
  • Aktualizacja elementów graficznych (buttony, banery itp.),

Hosting, domeny, certyfikaty SSL

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNY HOSTING

Chcesz naprawdę skutecznie promować swój biznes w sieci? 1209 zaproponuje Ci nie tylko najlepszą nazwę domeny, dopasowaną do specyfiki Twojej firmy, ale także nowoczesne i bardzo wydajne miejsce dla strony www na swoim serwerze. Niezawodny hosting www stanowi absolutną podstawę do funkcjonowania w Internecie. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom moich klientów, przygotowaliśmy ofertę, pozwalającą na wybór optymalnego rozwiązania do utrzymania strony internetowej w sieci. Osobom prywatnym oraz firmom proponuję kilka zróżnicowanych pakietów hostingu www, aby każdy mógł wybrać dokładnie to, czego potrzebuje. Nasza oferta jest idealnie dopasowana, zapewnia utrzymanie serwisu, obsługę kont pocztowych e-mail, a także uruchomienie aplikacji, np. sklepu internetowego. Oferowana przeze mnie usługa polega na udostępnianiu miejsca na serwerach wyposażonych w szybkie dyski SSD (Solid State Drive). W porównaniu do twardych dysków HDD charakteryzują się znacznie szybszym odczytem i zapisem danych, większą odpornością na urazy mechaniczne oraz mniejszym ryzykiem awarii spowodowanym np. skrajnymi temperaturami.

OFERUJEMY CERTYFIKATY SSL

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

DOBIERAMY KLIENTOM NAJLEPSZE DOMENY

Oferujemy szeroki wybór domen – indywidualnych nazw, pod którymi może znajdować się nazwa Państwa biznesu. Moja oferta obejmuje domeny krajowe, międzynarodowe, regionalne oraz biznesowe. Optymalnym rozwiązaniem dla Państwa przedsiębiorstwa może być np. rozszerzenie pl. Zróżnicowane pakiety, wyspecjalizowana obsługa i wieloletnie doświadczenie – oferujemy wszystko, co muszą posiadać strony internetowe, aby mogły zaistnieć w sieci!